Чавдар ЕтрополеЧавдар Етрополе  ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход

avatar

Брой мнения : 1555
Registration date : 19.12.2007

ПисанеЗаглавие: Локомотив премина през Етрополе   23/11/2011, 13:46

Локомотив Пловдив стартира с победа участието си в турнира за Купата на България. „Смърфовете" надиграха като гост Чавдар Етрополе с и продължават към осминафиналната фаза на надпреварата.

Пловдивчани бяха по-добрият тим през голяма част от двубоя, който от трибуните на стадион „Чавдар" изгледа Христо Стоичков. Мишо Венков и Сержиньо се разписаха за отбора, воден от Емил Велев.

Срещата започна ударно за гостите. Още във втората минута Венков намери мрежата зад Ивайло Яначков за 1:0. Венков надскочи защитата на домакините при изпълнение на корнер и до близката греда даде преднина на Локомотив.

Не всичко обаче се разви в полза на Локомотив. Голямата звезда на тима Здравко Лазаров получи тежка контузия и бе изнесен на носилка в осмата минута, а мигновено след това бе откаран в болница

Домакините не успяха да създадат реални възможности за гол през първото полувреме, а в 35-ата минута късметът им помогна да запазят резултата при 1:0 в полза на Локомотив. Венков намери Златински пеналта, откъдето последният стреля и нацели страничния стълб до Яначков. Локомотив повтори упражнението и в 43-ата минута. Тогава вратарят на Чавдар не успя да избие добре центриране в полето си, което позволи на сърбина Милош Релич да стреля опасно от близост. За късмет на домакините кълбото попадна и този път в страничния стълб.

Учудващо гостите бяха отказани от страничните стълбове и през второто полувреме. В 48-ата Венков засече центриране от ъглов удар, но отново мерникът му изневери и той също удари една от гредите.

Сержиньо реши всичко в полза на Локомотив в 76-ата минута. Португалецът комбинира с Даксон и се озова на стрелкова позиция. От тесен ъгъл Сержиньо преодоля стража на Чавдар и се разписа за 2:0.

Чавдар Етрополе – Локомотив Пловдив 0:2